Antibakteriyel Koltuk Yıkama

Antibakteriyel Koltuk Yıkama
Gözümüzle göremesek de koltuklarımızda zamanla biriken bakteriler firmamızın antibakteriyel koltuk yıkama hizmetiyle temizleniyor. Koltuğunuzun yüzeyindeki bakteriler zamanla koltuğun içine işlemeye başlar. Bu durum koltuklarınızın ömrünü kısaltabileceği gibi sağlığınızı da tehdit eder bir hale gelebilir. Sorunun büyümeden çözülebilmesi için firmamızdan destek alabilir ve antibakteriyel koltuk yıkama hizmetlerimizden istifade edebilirsiniz.
Profesyonel Hizmet
Firmamız uzun yıllardır koltuk yıkama sektöründe başarıyla hizmet vermektedir. Kurumsal bir anlayış ile profesyonel hizmet sunmaktayız. Kalifiye personellerimiz ve modern ekipmanlarımız sayesinde son derece başarılı sonuçlar aldığımızı rahatlıkla söyleyebiliriz.
Koltuklar Nasıl Yıkanıyor?
Koltuk yıkama hizmetlerimizden istifade etmek için firmamıza ulaşmanız durumunda personellerimiz adresinize gelmektedir. Koltuklarınız öncelikle tozlarından arındırılmaktadır. Yüzeyde yer alan tüm tozlar çekildikten sonra yıkama işlemine geçilmektedir. Yıkama işleminde öncelikle koltuğunuzun rengi ve kumaşına uygun deterjanlar belirlenmektedir. Ardından bu deterjanlar koltuk yıkama makinesine konularak derinlemesine bir temizlik gerçekleştirilmektedir. Yüksek vakum gücüne sahip buharlı makineler sayesinde koltuklarınızın sadece görünen yüzeyleri değil iç kısımları da temizlenmiş olacaktır.
Makinelerimizin vakum gücünün yüksek olması sayesinde koltuklarınız hafif nemli bir şekilde kalacaktır. Bu nem ise çok kısa süre içerisinde kuruyacak ve koltuklarınız kullanıma hazır hale gelecektir.
Leke Çıkarma İşlemi
Koltuklarda zamanla ciddi lekeler ortaya çıkabiliyor. Uzun süre bekleyen bu lekelerin evdeki imkanlar ile çıkarılması ise mümkün değildir. Çıkarma işlemi uygulanması durumunda ise rengin solması ya da lekenin çıkmaması gibi durumlarla karşı karşıya kalınabilir. Bu noktada da firmamızın profesyonel hizmetlerinden istifade etmeniz gerekecektir. Firmamız leke çıkarmak için özel karışımlar kullanmakta ve koltuğunuzun kumaşına herhangi bir zarar vermeden leke çıkarmaktadır.
Özellikle bebekli evlerde sık karşılaşılan durumlardan birisi de koltuklar üzerine çiş yapılmasıdır. Genelde ebeveynler derhal temizlik yapsa da bu lekeler koltuğun derinlemesine işlemektedir. Zamanla kötü kokuya da neden olacak bu lekelerin çıkarılması için firmamızdan destek almanız son derece önemlidir.
Neden Antibakteriyel Temizlik?
Dokunduğumuz ve baktığımız hemen hemen her yerde bakteriler mevcuttur. Bakterilerin zararlıları olduğu gibi yararlı olanları da mevcuttur. Zararlı olanları ise fark edilmedikleri için insanın temas ettiği pek çok yerden insan vücuduna geçebilir. Bağışıklık sistemi zayıf olanlar için ise bu durum ciddi bir risk barındırmaktadır. İşte bu nedenle evinde hasta bulunan kimselerin antibakteriyel koltuk yıkama işlemlerine daha çok önem vermesi gereklidir.
Koltuk Yıkama Fiyatları
Antibakteriyel koltuk yıkama fiyatları bütçenizi sarsmayacak bir şekilde uygun belirlenmiştir. Böylelikle cebinizi zorlamayacak ama aynı zamanda tertemiz koltuklara sahip olabileceksiniz. koltuk yıkama fiyatları birim fiyat üzerinden hesaplanır. Dolayısıyla koltuk adedinize göre fiyatlar toplu olarak hesaplanacaktır.
Hızlı ve Kaliteli Hizmet
Koltuk yıkama hizmetlerimiz sizin müsait olduğunuz zamana bağlı olarak en hızlı şekilde gerçekleştirilir. Böylelikle koltuklarınızı kullanmadığınız süre aralığının en aza indirgenmesi amaçlanır. Sizler de firmamızı tercih ederek bu ayrıcalıktan faydalanabilirsiniz.
Koltuk yıkama hizmetlerimizi sunarken çevrenin kirlenmemesine de özen göstermekteyiz. Dolayısıyla hizmetlerimizin ardından sizi zahmetli değil keyifli bir süreç beklemektedir. Tertemiz ve gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz koltuklarınızla keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.
Nasıl Randevu Alabilirim?
Sizler de koltuk yıkatmak istiyorsanız sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Personellerimiz sizin uygun olduğunuz zaman dilimine göre adresinize gelecek ve koltuk yıkama işlemlerini gerçekleştirecektir. Böylelikle en kısa sürede temiz koltuklarınıza kavuşacaksınız. Koltuklarınızın temizlendikten sonraki hali sizi koltukları aldığınız ilk güne götürecek. Evinize canlılık getirecek hizmetlerimizden istifade etmek için daha fazla vakit kaybetmemenizi sizlere tavsiye ederiz. Sizleri de aramızda görmek bizleri memnun edecektir.
Antibakteriyel Koltuk Yıkama Facebook SayfasıAntibakteriyel Koltuk Yıkama Twitter SayfasıAntibakteriyel Koltuk Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK